29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

wosp2021 04631 stycznia 2021 r. w całej Polsce, a także w niektórych częściach świata odbył się już 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku Akcja Jurka Owsiaka dotarła również do Szkoły Podstawowej w Domaszowicach. Współpracując z Namysłowskim Ośrodkiem Kultury, po raz kolejny przyłączyliśmy się do niej z entuzjazmem.

Od 25 do 28 stycznia 2020r. odbyły się licytacje online atrakcyjnych przedmiotów, voucherów, bonów. 31 stycznia wolontariusze zbierali datki na terenie Gminy Domaszowice oraz w Namysłowie. W tym roku udało się nam zebrać kwotę aż

8 110,54zł.

Z całego serca dziękujemy wolontariuszom: Amelii Konarskiej, Emilii Niezgodzie, Milenie Burban, Natalii Bodzioch, Oliwii Matkowskiej oraz Martynie Góreckiej. Dziękujemy również sponsorom, bez których nie udałoby się uzbierać tak wielkiej sumy: pani Wójt Gminy Domaszowice Urszuli Medyk, pani Sekretarz Gminy Domaszowice Annie Bodzioch, Skarbnikowi Gminy Domaszowice panu Januszowi Trykowi, pani Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Domaszowicach Bożenie Hendrysiak, pracownikom Gminy Domaszowice: pani Annie Swędrak, pani Anni Opali, pani Grażynie Dubowieckiej – Pacholik, państwu Białkowskim, pani Maji Janowskiej. Podziękowania ślemy również do Laboratorium Solab, do Ochotniczej Straży Pożarnej w Strzelcach, do studia matematycznego MathRiders w Namysłowie, do pani Natalii Dombnik, do pani Justyny Matysik, do pana Pawła Bilskiego, do pani Renaty Majewskiej, do pani Dutkiewicz, do pani Beaty Puszczewicz, do pani Iwony Żurkiewicz, do pana Leszka Zawieruchy, do pana Bernarda Węża, do pana Marcina Marcinkiewicza, do pani Magdaleny Adamskiej – Wiącek, do pana Pawła Bodziocha, do pana Grzegorza Teodorowskiego, do pani Bogusławy Barabasz. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję ludziom dobrego serca. SIEMA!!!

 

Koordynatorzy Kamila Rusyn i Kornel Żurkiewicz

Podoba Ci się? Udostępnij!!!
 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.