Święto siatkówki

FB_IMG_1681634265051Jak co roku w marcu w naszej szkole odbyło się wielkie święto siatkówki. Wczoraj w turnieju wystąpiły trzy drużyny żeńskie, a dzisiaj cztery drużyny męskie. Zarówno kobiety jak i mężczyźni rozegrali emocjonujace mecze i zaprezentowali wyrównany poziom. To była prawdziwa „uczta dla oczu”.

Siatkówka wciąż cieszy się dużą popularnością „w naszych stronach”, dlatego dziękujemy Pani Wójt, Urszuli Medyk oraz Panu Staroście, Konradowi Gęsiarzowi, za to, że wspierają naszą inicjatywę i dokładają swoją cegiełkę do organizacji turnieju. Dzięki temu mogliśmy zakupić puchary,medale I statuetki. Podziękowania również dla naszej Pani Dyrektor, Bożeny Hendrysiak, która zawsze stawia na rozwój sportu w naszej szkole. Wielkie podziękowania w stronę Pana Radka Matysika i OSP Strzelce za zabezpieczenie medyczne,sędziom- Panu Jankowi Kwaśnickiemu oraz Panu Marcinowi Krakowiakowi, no i naszej Pani Agnieszce.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy dziękujemy za przybycie no i oczywiście zapraszamy za rok.

Podoba Ci się? Udostępnij!!!
 Święto siatkówki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.