Powiatowe Indywidualne i Drużynowe Biegi Przełajowe w Namysłowie

nooowwwKolejny udany występ sportowy naszych uczniów, tym razem najmłodsi sportowcy reprezentowali naszą szkołę w Powiatowych Indywidualnych i Drużynowych Biegach Przełajowych w Namysłowie. Reprezentacja klas III-IV dziewczynek (Zuzanna Torończak, Lena Galasińska, Jagoda Berezowska, Hania Kurek) oraz chłopców (Michał Stanisławczyk, Marcel Makara, Jan Krzemowski i najmłodszy z wszystkich-Krystian Pierzchawka) zanotowali 3 miejsce w powiecie. Natomiast dziewczęta z klas V-VI w składzie: Kalina Pierzchawka, Antonina Sławska, Helena Frychel, Kinga Kurek (6kl) zajęły 2 miejsce i tym samym awansowały do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w kwietniu w Turawie. W biegu indywidualnie wzięła też udział uczennica klasy 8b Weronika Kondrat, która „wybiegała” szóste miejsce.
Ogromne brawa dla naszych biegaczy I wielkie podziękowania dla rodziców, za to, że zawsze można na Was liczyć.
Podoba Ci się? Udostępnij!!!
 Powiatowe Indywidualne i Drużynowe Biegi Przełajowe w Namysłowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.