Wywiady o tematyce świątecznej

wigililiCo roku w naszej szkole w ostatnim dniu nauki przed feriami świątecznymi wystawiane są Jasełka. Z wiadomych przyczyn w tym roku będzie inaczej. Począwszy od 20.12.2020 r. na  stronie „Domaszki” były zamieszczane wywiady o tematyce świątecznej, które uczniowie poszczególnych klas przeprowadzili z wybranymi przez siebie osobami. Poniżej publikujemy wywiady, o których mowa powyżej. Prezentujemy też kolędy zaśpiewane przez utalentowanych uczniów naszej szkoły w ramach konkursu „Moja ulubiona kolęda”.

Życzymy wszystkim, aby Bóg, który przyszedł na świat w DZIECKU, mógł zamieszkać w Waszych domach, rodzinach, sercach…

Halina Nieśpiałowska
Renata Majewska

WYWIADY:
KOLĘDY:Wigilijne spotkania klasowe:


Podoba Ci się? Udostępnij!!!
 Wywiady o tematyce świątecznej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.