Dzień Babci i Dziadka

babdzia 2020 02319 stycznia 2020 roku w Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Domaszowicach odbyło się wspólne kolędowanie razem z mieszkańcami naszej gminy, na które szczególnie zaproszone były Babcie i Dziadkowie. Wśród Gości nie zabrakło też rodziców oraz Pani Wójt i Pani Sekretarz z naszej Gminy. Wszyscy obejrzeli najpierw montaż słowno – muzyczny – były to wiersze o tematyce świątecznej i kolędy oraz występ kolędników. Następnie na scenie, wraz z wychowawcami, pojawili się uczniowie z klas I – III, prezentując wiersze i piosenki dedykowane Babciom i Dziadkom.

Po przedstawieniu wszyscy zebrani wspólnie zaśpiewali kolędy i pastorałki.

Pani Wójt i Pani Dyrektor podziękowały młodym artystom za piękny występ i życzyły wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Babci i Dziadka, zapraszając na słodki poczęstunek – ciasto – upieczone przez Panie z Kół Gospodyń z naszej Gminy. W czasie przedstawienia można było wesprzeć pieniędzmi wrzucanymi do puszek, chorego na SMA Frania Marcinkowskiego.

                                                                                     Renata Majewska

                                                                                     Halina Nieśpiałowska

 

Podoba Ci się? Udostępnij!!!
 Dzień Babci i Dziadka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.