Nowa pracownia komputerowa

prackompWspółczesna edukacja w dużym stopniu opiera się na pracy z wykorzystaniem technologii informatycznej. W związku z tym zostały podjęte działania ukierunkowane na unowocześnienie pracowni komputerowej w naszej szkole. Będzie ona wyposażona w 24 stanowiska dla uczniów i jedno dla nauczyciela.

W grudniu 2023 r. do szkoły został dostarczony sprzęt komputerowy o wartości prawie 22 tys. zł. Ponadto do sali trafią nowe obrotowe krzesła i biurka, które są już w produkcji i stworzą w przyszłości komfortowe miejsca do zdobywania wiedzy informatycznej. Całość przedsięwzięcia jest finansowana przez Urząd Gminy Domaszowice i wynosi około 40 tys. zł.

Z niecierpliwością czekamy na zakończenie inwestycji, która wpłynie na poprawę jakości pracy w naszej szkole. Dziękujemy Urzędowi Gminy Domaszowice za wsparcie.

Podoba Ci się? Udostępnij!!!
 Nowa pracownia komputerowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.