Aktywna Tablica 2023 – 2024

smartfloorMamy przyjemność poinformować, że nasza szkoła została niedawno wyposażona w nowoczesne narzędzia dydaktyczne – dwie interaktywne podłogi Smartfloor.

Innowacyjny sprzęt służy naszym uczniom, umożliwiając im naukę poprzez zabawę. Angażuje uczniów na wielu poziomach, pomagając im lepiej przyswajać nowe informacje, wspomaga rewalidację oraz inne specjalistyczne zajęcia. Nauka staje się bardziej dynamiczna i interesująca.  Umożliwia uczniom naukę liczb i liter poprzez skakanie na odpowiednie symbole wyświetlane na podłodze. Dzięki temu zaawansowanemu urządzeniu, nasi uczniowie mają możliwość uczestniczenia w innowacyjnych zajęciach, które nie tylko rozwijają ich zdolności motoryczne i muzyczne, ale także kształtują spostrzegawczość i reakcje na bodźce wizualne.

Sprzęt został pozyskany z projektu „Aktywna Tablica”. Jego wartość to ponad 35 tys. zł.

Podoba Ci się? Udostępnij!!!
 Aktywna Tablica 2023 – 2024

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.