I Mila Leśna w Domaszowicach

 mila leśnaZa nami I Mila Leśna w Domaszowicach, której głównym celem było uzbieranie pieniążków dla naszej uczennicy Martynki. Frekwencja przekroczyła nasze oczekiwania. W biegach dzieci oraz biegu głównym i nordic walking łącznie wystartowało ok 240 zawodników. To właśnie dzięki wsparciu wszystkich biegaczy, kijkarzy, spacerowiczów i kibiców oraz Fundacji PKO BP łącznie udało się zgromadzić ok 19 tysięcy złotych.
Piękna pogoda, ogromna frekwencja oraz szczytny cel sprawiły, że chyba wszystkim zgromadzonym spodobała się inicjatywa, która mamy nadzieję na stałe wpisze się w kalendarz imprez sportowych naszej Gminy. Po tak długim okresie pandemii brakowało takich spotkań, rozmów, emocji. Była to doskonała okazja do zintegrowania środowiska lokalnego i dowód na to, że nasza społeczność potrafi połączyć siły, by swoim wsparciem i pozytywną energią uczynić coś dobrego. To cudownie mieć obok tak wspaniałych ludzi, z którymi można robić takie imprezy. Oby tak dalej!

Nasi uczniowie i nauczyciele godnie reprezentowali społeczność szkolną podczas biegu. Wśród nauczycieli wystartowali: Weronika Balicka-Strajch, p. Kamila Rusyn, p. Asia Tokarska, p. Marcin Marcinkiewicz, a na kijkach p. Halinka Nieśpiałowska, p. Renta Majewska, p. Asia Barszcz oraz p. Jola Bogacz. Pani dyrektor Bożena Hedrysiak i pan dyrektor Marek Matysik wręczali medale, pan Leszek Zawierucha uwieczniał wszystko i wszystkich na zdjęciach, a p. Kornel i p. Jola Łukasiewicz kibicowali gorąco. Wspaniale zaprezentował się nasz uczeń Szymon Wojtasik, który w pięknym stylu wygrał bieg główny. Jesteśmy z Ciebie ogromnie dumni! Wielu uczniów, nawet tych najmłodszych wystartowało w biegu dzieci, a potem pokonało prawie dwa kilometry biegu głównego. Rozbiegały się „Domaszki” i to nam się podoba. Gratulacje dla Grona Pedagogicznego, wszystkich uczniów SP Domaszowice oraz naszych Przedszkolaków.
W imieniu LUKS AMICUS oraz ACTIVRUN Namysłów z całego serca dziękujemy wszystkim , którzy pomagali i wspierali organizację Mili Leśnej, a zwłaszcza: Alicja Activsport, Andrzejowi Kowalik, Annie Swędrak, Magdalenie Adamskiej-Wiącek, Annie Opali, Ewelinie Pierzchawce, Marzence Janowskiej, Magdalenie Stanisławczyk, nie sposób wszystkich wymienić, ale wiemy, że zawsze można na Was polegać przy ciastach, kawkach, kiełbaskach, zdjęciach, obsłudze biura itd, itp. Cudowne Panie, rodzice dziękujemy za upieczenie pysznych ciast. Dziękujemy Urzędowi Gminy w Domaszowicach i Pani Wójt Urszuli Medyk, która zawsze wspiera inicjatywy szkolne, a w szczególności sportowe, Starostwu Powiatowemu i Panu Staroście Konradowi Gęsiarzowi, który zawsze jest dla nas przychylny i chętny do współpracy, panom i młodzieży z OSP Domaszowice, którzy pomagają nam w kolejnej inicjatywie oraz sponsorom-a w szczególności firmie MiLeZ Developer M&L Pabiniak, JanKsport Jan Kwaśnicki, Activsport, Cocodrillo, Stajniak Kamieniarstwo, Dworek Różany, panu Krzysztofowi Tarnopolskiemu, no i oczywiście Fundacji PKO BP, a zwłaszcza p. Małgosi Bajsarowicz oraz tym, którzy podarowali vouchery i przedmioty na licytację.
Drodzy Uczniowie a Wy okazaliście się niezawodni, jak zawsze. Wielkie brawa, uściski i buziaki mocne dla Was. MARTYNKO zobacz jak wiele osób trzyma za Ciebie kciuki i życzy szybkiego powrotu do zdrowia, zatem zdrówka Kochana, jesteśmy z Tobą ❤ 
Małgorzata Suchecka
Podoba Ci się? Udostępnij!!!
 I Mila Leśna w Domaszowicach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.