Tydzień logopedyczny

tydzień logopedycznyJak co roku, 6 marca we wszystkich krajach Unii Europejskiej obchodzony jest Europejski Dzień Logopedy. W związku z tym prowadzące zajęcia logopedyczne
w Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Domaszowicach: Pani Iwona Nawolska oraz Pani Kamila Rusyn zorganizowały zajęcia otwarte pod hasłem: „Tydzień Logopedyczny”, w których mogli uczestniczyć nauczyciele uczący w naszej szkole oraz uczniowie edukacji wczesnoszkolnej. Podczas zajęć przeprowadzane były twórcze gry, zabawy i ćwiczenia logopedyczne. Podsumowaniem naszych spotkań było wręczenie dyplomów „Mistrza pięknej wymowy”. Zajęcia logopedyczne w naszej szkole prowadzone są dla uczniów klas I-III w formie indywidulanej lub grupowej – według planu i potrzeb dziecka.
Zajęcia logopedyczne to nie tylko usprawnianie aparatu mowy, zabawy oddechowe i ćwiczenia artykulacyjne, lecz także inne aktywności wspierające rozwój mowy dzieci. Dlatego w trakcie terapii logopedycznej razem z uczniami podejmujemy szereg działań mających na celu poprawę wymowy i komunikacji. Radość na twarzach dzieci utwierdza w przekonaniu, że warto przygotowywać kreatywne ćwiczenia logopedyczne, które uczniowie po prostu kochają.
Podoba Ci się? Udostępnij!!!
 Tydzień logopedyczny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.