Mistrzostwa Szkoły w skokach na skakance

skakanka 01Dnia 03.12.2019 r. odbyły się Mistrzostwa Szkoły w skokach na skakance klas I – IV. Jak na prawdziwe zawody przystało uroczystego otwarcia dokonał dyrektor pan Marek Matysik. Wszyscy już od dawna przygotowywali się do zawodów i faktycznie poziom był bardzo wysoki, chociaż jak to zwykle bywa niektórych zjadła trema. Publiczność dopingowała swoich kolegów i koleżanki, którzy mieli dwie próby. Każdy musiał wykazać się nie tylko umiejętnością skakania na skakance, ale również dobrą kondycją.

W kategorii dziewcząt zwyciężyła skacząc 250 skoków Helena Frychel kl. IV, II miejsce zajęła Kinga Kurek kl. III – 156 i III miejsce Joanna Kubisiewicz kl. IV – 127. Na uwagę zasługuje także Lenka Galasińska z kl. I która skoczyła 85 razy.

W kategorii chłopców zdecydowanie wygrał Jakub Kozłowski kl. III – 178 skoków w fantastycznym stylu. II miejsce zajął Adrian Uruski 59 skoków i Filip Kulczycki 40 obaj z klasy III. Najlepszy zawodnik z klasy II Miłosz Janowski skoczył 37 razy. W zawodach wzięło udział 23 zawodników, wszyscy otrzymali pamiątkowe medale. Gratulujemy najlepszym a tym którym się nie powiodło zapraszamy do ćwiczeń i już za rok następne mistrzostwa. Zapraszamy.