Plan lekcji od 16.02.2025 r.

Gramy razem z WOŚP – nasza szkoła znów pokazała wielkie serce!

WhatsApp Image 2026-02-03 at 17.22.28 (10)Jak co roku społeczność Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Domaszowicach aktywnie włączyła się w finał Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. To wyjątkowy czas, w którym pokazujemy, że pomaganie ma ogromną moc, a wspólne działania potrafią zdziałać naprawdę wiele.

W szkole odbyły się liczne inicjatywy charytatywne – licytacje, loteria fantowa, kiermasz ciast, fotobudka, gry i zabawy oraz koncert życzeń. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie i jednocześnie dołożyć swoją cegiełkę do szczytnego celu.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu całej społeczności udało się stworzyć wspaniałą atmosferę pełną radości, uśmiechu i wzajemnej życzliwości.

Łącznie udało nam się zebrać aż 6868,76 zł!

To piękny wynik i dowód na to, że razem możemy naprawdę wiele.

Szczególne podziękowania kierujemy do:

  • p. Urszuli Medyk – Wójta Gminy Domaszowice,

  • p. Anny Opali – Zastępcy Wójta,

  • p. Anny Bodzioch – Sekretarz Gminy,

  • pracowników Urzędu Gminy,

  • p. Bożeny Hendrysiak – Dyrektor szkoły,

  • p. Renaty Majewskiej – Wicedyrektor,

  • nauczycieli, uczniów oraz rodziców.

Osobne, serdeczne podziękowania składamy naszym wspaniałym wolontariuszom:
Dianie PławeckiejJakubowi ZawadzkiemuKalinie PierzchawceKarolinie RóżańskiejLenie NiezgodzieAntoninie SławskiejZuzannie Głowacz,
którzy z ogromnym zaangażowaniem pomagali podczas zbiórki i wspierali organizację wydarzenia.

Dziękujemy za każde dobre słowo, pomocną dłoń i każdy wrzucony do puszki grosz. Jesteśmy dumni, że możemy tworzyć tak zgraną i pełną serca społeczność.

Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej! ❤️

Continue Reading…