Mecz Amicus kontra rodzice i nauczyciele

boisko 2021 08123 czerwca na boisku Ośrodka Sportu i Rekreacji w Domaszowicach odbył się mecz uczniowie reprezentujący LUKS AMICUS kontra rodzice i nauczyciele. Pomysł był spontaniczną inicjatywą, ale na pewno wpisze się na stałe w kalendarzu imprez szkolnych. Była to też doskonała okazja na świętowanie Dnia Ojca. Gra była pełna emocji i zwrotów akcji. Obie drużyny prezentowały się świetnie, ale ostatecznie wygrali uczniowie wynikiem 5:3.Wszyscy uczestnicy otrzymali medale, a statuetki najlepszych piłkarzy trafiły do Szymona Wojtasika i Jarosława Stanisławczyka. Dla kibiców i piłkarzy przygotowany był poczęstunek w formie grilla. Na zakończenie dziewczęta z klasy 7 b zaprezentowały układ choreograficzny na stepach.

Wielkie podziękowania dla sędziego Pana Krystiana Błacha oraz dla rodziców i nauczycieli zaangażowanych w mecz, dla nauczycieli opiekujących się kibicami i dla tych, którzy tworzyli fotorelacje, a także dla pań obsługujących grilla 😉Dziękujemy również Panu Czesławowi i Grzegorzowi Swędrakowi za pomoc w organizacji inicjatywy.
Skład drużyny rodziców i nauczycieli: pani dyrektor Bożena Hendrysiak, Mariusz Barszcz, Jarosław Stanisławczyk, Grzegorz Kaczmarek, Grzegorz Swędrak, Bartłomiej Wieczorek, Marcin Marcinkiewicz, Joanna Barszcz, Weronika Balicka-Strajch, Kamila Rusyn, Aleksandra Sikora, Małgorzata Suchecka
Skład drużyny uczniów: Kuba Stanisławczyk, Szymon Wojtasik, Kacper Swędrak, Kamil Prokopowicz, Miłosz Siepak, Dawid Sapieja, Ksawier Świstak, Paweł Bodzioch
Wszystkim serdecznie gratulujemy i za rok widzimy się w jeszcze większym gronie.
Impreza została zorganizowana dzięki dotacji z Gminy Domaszowice na upowszechnianie i rozwijanie aktywności fizycznej w sporcie szkolnym.
Odsłuchaj artykuł


Podoba Ci się? Udostępnij!!!
 Mecz Amicus kontra rodzice i nauczyciele

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.