Kiermasz Świąteczny u nas. Nie tylko w wielkim mieście!

kiermasz świąteczny 2019 013W środę 11 grudnia już od rana czuliśmy w naszej szkole odświętną atmosferę. Bałwanki, choinki, stroiki, renifery i gwiazdki, bombki mieniące się i błyszczące dumnie, „uszytki”’ świąteczne, dostojne kielichy i magiczne świeczniki…wszystkie te rękodzieła czekały na stołach w auli szkolnej na kolejny już Kiermasz Świąteczny. Oficjalnie rozpoczęła go pani Wójt Gminy Domaszowice Urszula Medyk kupując wiele ozdób świątecznych. Ciasta upieczone przez rodziców naszych uczniów wabiły zapachem i zapraszały do konsumpcji. Aromatyczna kawa i świąteczna herbata z pomarańczą, goździkami, imbirem i miodem przygotowane przez nasze kucharki wspaniale rozgrzewały w grudniowy i zimny dzień. Ten radosny nastrój wprowadził nas w magię Świąt Bożego Narodzenia. Zorganizowanie imprezy możliwe było dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców, nauczycieli i uczniów pod kierunkiem pani Małgorzaty Rybitw. Akcja zakończyła się sukcesem! Wszystko zostało sprzedane. Dochód zostanie przeznaczony na dofinansowanie wyposażenia świetlicy szkolnej w gry, puzzle i inne pomoce. Dziękujemy bardzo wszystkim nauczycielom, rodzicom, uczniom oraz pracownikom naszej szkoły za pomoc podczas przygotowywania kiermaszu. Kolejny już za rok. Zapraszamy jeszcze raz do obejrzenia zdjęć tych pięknych ozdób bożonarodzeniowych.

Organizatorzy kiermaszu:

      Joanna Barszcz,
Halina Dutkiewicz,
Aleksandra Kotarska,
Renata Majewska,
Joanna Matkowska,
Małgorzata Rybitw,
Małgorzata Suchecka,
Ewa Walczak-Janki
i Leszek Zawierucha

Podoba Ci się? Udostępnij!!!
 Kiermasz Świąteczny u nas. Nie tylko w wielkim mieście!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.