Egzamin ósmoklasisty za nami

IMG-20260513-WA0001W dniach 11–13 maja 2026 roku uczniowie klas ósmych Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Domaszowicach przystąpili do egzaminu ósmoklasisty. Przez trzy kolejne dni mierzyli się z zadaniami z języka polskiego, matematyki oraz języka angielskiego.

Egzamin był ważnym etapem kończącym naukę uczniów klas ósmych szkoły podstawowej i jednocześnie początkiem drogi do wyboru dalszej ścieżki edukacyjnej. Uczniowie przez wiele miesięcy przygotowywali się do tego wyzwania podczas lekcji, zajęć dodatkowych oraz próbnych egzaminów.

Teraz pozostaje już tylko oczekiwanie na wyniki. Wszystkim ósmoklasistom gratulujemy wytrwałości i zaangażowania oraz trzymamy mocno kciuki za jak najlepsze rezultaty.

Powodzenia!

Podoba Ci się? Udostępnij!!!
 Egzamin ósmoklasisty za nami